Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Adrenalinový den 2

Adrenalinový den 2

Cena produktu Adrenalinový den 2 není známa.

 

Popis produktu Adrenalinový den 2: Co darujete adrenalinovým dnem Adrenalinový den 2 začíná bláznivou jízdou, kdy se obdarovaný „proletí“ upevněný na sedačce na visutém laně a podívá se na svět pěkně z výšky. To není vše, pokračuje... > více informací


Adrenalinový den 2 - popis

nahoru

Co darujete adrenalinovým dnem Adrenalinový den 2 začíná bláznivou jízdou, kdy se obdarovaný „proletí“ upevněný na sedačce na visutém laně a podívá se na svět pěkně z výšky. To není vše, pokračujete na terénních koloběžkách po sjezdovce dolů – ideální dvouhodinový trénink a příjemná projížďka. A nakonec nebo začátek dne (pořadí aktivit určujete Vy) podstoupíte horozelecký výcvik pod dohledem profesionálního instruktora – na výběr jsou cesty všech stupňů obtížnosti ( k dispozici je umělá horolezecká stěna). Speciální předpoklady V případě, že se adrenalinového dne účastní jedinec mladší 18 let, je třeba souhlas zákonných zástupců. Sezóna a počasí Sezóna je květen až září. Mimo sezónu záleží na počasí. Počet účastníků Tento balíček je určen pro jednu osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Adrenalinový den 2 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Adrenalinový den 2 akční ceny - Levné Adrenalinový den 2

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Adrenalinový den 2 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Adrenalinový den 2 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.