Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Akt v digitální fotografii

Akt v digitální fotografii

Cena produktu Akt v digitální fotografii není známa.

 

Popis produktu Akt v digitální fotografii: Co darujete v rámci zážitku Akt v digitální fotografii Darem v podobě aktu v digitální fotografii nabízíte pokročilejším fotoamatérům zajímavou možnost proniknout do světa "vyšší" fotografie. Celá... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Akt v digitální fotografii - popis

nahoru

Co darujete v rámci zážitku Akt v digitální fotografii Darem v podobě aktu v digitální fotografii nabízíte pokročilejším fotoamatérům zajímavou možnost proniknout do světa "vyšší" fotografie. Celá akce obsahuje jak nezbytnou teoretickou část, tak především možnost fotografování samotnými účastníky, pod odborným dohledem profesionálního fotografa. A v neposlední řadě možnost průběžných úprav pořízených fotografií v počítačové učebně do finální podoby výstavní zvětšeniny, případně grafického návrhu listu nástěnného kalendáře. Vzhledem k osobní povaze pořizovaných snímků slouží fotografie pouze ke studijním účelům frekventantů a je zakázáno je jakkoliv dále šířit. Na tento kurz vám doporučujeme vzít si svůj digitální fotoaparát. Speciální předpoklady pro kurz Akt v digitální fotografii Kurz je určen fotografům, kteří nemají dosud s fotografováním aktů žádné zkušenosti (nebo jen minimální). Vyžadovány jsou však základní fotografické znalosti a dovednosti (práce s clonou, časem atd.) a alespoň minimální zkušenosti s ovládáním grafického editoru Adobe Photoshop nebo Corel Photopaint. Méně zkušeným fotografům doporučujeme před abslovování kurzu Akt v digitální fotografii nejprve absolvovat kurz Portrét v digitální fotografii, kde získají informace a zkušenosti, které jsou v tomto workshopu dále rozvíjeny. Sezóna a počasí Kurz probíhá paralelně ve dvou fotografických ateliérech a klimatizované počítačové učebně - ti účastníci kteří právě nefotografují, upravují své fotografie v grafickém editoru - Adobe Photoshopu nebo Corel Photopaintu. Počet účastníků Kurz je určen pro skupinu maximálně 9 lidí, uvedená cena platí pro 1 osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Akt v digitální fotografii užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Akt v digitální fotografii akční ceny - Levné Akt v digitální fotografii

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Akt v digitální fotografii stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Akt v digitální fotografii najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.