Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Břišní tance pro maminky s dětmi

Břišní tance pro maminky s dětmi

Cena produktu Břišní tance pro maminky s dětmi není známa.

 

Popis produktu Břišní tance pro maminky s dětmi: Co darujete v rámci břišních tanců pro maminky s dětmi Darujete balíček osmi hodin kurzu břišního tance pro maminky s dětmi do 9 měsíců. Tančí se s dítětem v náručí. Málokdo dnes ví, že břišní tan... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Břišní tance pro maminky s dětmi - popis

nahoru

Co darujete v rámci břišních tanců pro maminky s dětmi Darujete balíček osmi hodin kurzu břišního tance pro maminky s dětmi do 9 měsíců. Tančí se s dítětem v náručí. Málokdo dnes ví, že břišní tance se dříve nazývaly „porodní tance“. Společný tanec mamince a miminku přináší mnoho: nejenže rozvíjí zájem dítěte o pohyb, ale zároveň mamince zpevňuje tělo po porodu. A co je nejdůležitější, rozvíjí vztah mezi maminkou a dítětem. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady nejsou, pouze chuť si své tělo protáhnout. Cvičení je dobré probrat se svým ošetřujícím lékařem, který zváží, zda jsou břišní tance pro konkrétní maminky a děti vhodné. Sezóna a počasí Zatancovat si můžete za jakéhokoliv počasí. Počet účastníků Certifikát je určen pro jednu osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Břišní tance pro maminky s dětmi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Břišní tance pro maminky s dětmi akční ceny - Levné Břišní tance pro maminky s dětmi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Břišní tance pro maminky s dětmi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Břišní tance pro maminky s dětmi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.