Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Cestou mága

Cestou mága

Cena produktu Cestou mága není známa.

 

Popis produktu Cestou mága: Co darujete Především neopakovatelný zážitek pronikání do hlubin mystéria Tarotu.TAROT je v egyptském překladu KRÁLOVSKÁ CESTA a na tomto kurzu se obdarovaný pod vedením zkušené profesionální kart... > více informací


Cestou mága - popis

nahoru

Co darujete Především neopakovatelný zážitek pronikání do hlubin mystéria Tarotu.TAROT je v egyptském překladu KRÁLOVSKÁ CESTA a na tomto kurzu se obdarovaný pod vedením zkušené profesionální kartářky naučí, jak moudře vládnout v království vlastního života. Obdarovaný dokáže na základě získaných poznatků ve výkladech karet identifikovat své životní situace a rozpozná možnosti jejich řešení. Naučí se naslouchat své intuici a objeví v sobě vykladačské schopnosti. A nejen to. Obdarovaný v Tarotu najde díky vesmírným zákonům způsob, jak si coby mág vykouzlit život podle svých nejkrásnějších představ. Tento kurz naučí obdarovaného významy jednotlivých karet i celý tarotový systém hravým, jednoduchým a srozumitelným způsobem. Karta Mág říká:"Každý z nás je mágem, kouzelníkem,ovládajícím magické myšlení, jež tvoří zázraky..." a poukazuje na naši skutečnou podstatu Tvůrce. Není divu, že MÁG stojí hned coby první ve velké arkáně, aby nám připomněl první a nejdůležitější vlastnost každého svobodného člověka. Speciální předpoklady Mystické schopnosti máme v sobě všichni, jen jsme některé z nich možná zatím ještě neprobudili. Kurz je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí tyto ukryté schopnosti v sobě objevit, pro všechny, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou cestu poznání. Také pro ty, kdo již začali do tohoto mystéria pronikat jako samouci a chtějí si rozšířit pohled a poznatky ve skupině. Sezóna a počasí Mágové a čarodějky fungují celoročně a za každého počasí. Počet účastníků Kurz probíhá v malé skupince pěti až deseti mystiků. Něco navíc Obdarovaný obdrží na konci kurzu Certifikát absolventa základního kurzu Tarotu a po úspěšném absolvování také vstupenku na Čarodějnický rej, kde se může sejít s jinými kartáři, vyměnit si s nimi zážitky a zkušenosti, ale hlavně se společně pobavit.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cestou mága užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Cestou mága akční ceny - Levné Cestou mága

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cestou mága stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cestou mága najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.