Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Chytání ryb

Chytání ryb

Cena produktu Chytání ryb není známa.

 

Popis produktu Chytání ryb: Celodenní pobyt u soukromého rybníka v nádherné přírodě, spojený s výukou všech dovedností a znalostí potřebných k úspěšnému rybolovu. Chytání ryb absolvujete za dohledu a s přispěním rad profesio... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Chytání ryb - popis

nahoru

Celodenní pobyt u soukromého rybníka v nádherné přírodě, spojený s výukou všech dovedností a znalostí potřebných k úspěšnému rybolovu. Chytání ryb absolvujete za dohledu a s přispěním rad profesionálního rybáře. Obdarovaný se naučí nejrůznější techniky rybolovu a dozví se, jak neodcházet od vody s prázdnou. Všechno vybavení a návnady pro chytání ryb Vám budou zapůjčeny. Ideální dárek nejen pro začátečníky, ale i pro ty, kteří už rybaření propadli, ale chtěli by proniknout hlouběji do jeho tajů. Rybářským fintám se přeci dá naučit; štěstí v tomto případě není tím nejpodstatnějším. Zkuste a uvidíte! Speciální předpoklady pro chytání ryb Máte rádi rybolov? Pak jste připraveni se akce zúčastnit, pro chytání ryb nejsou nutné žádné specální předpoklady. Sezóna a počasí Chytání ryb je možné od dubna do října, v případě extrémně nepříznivého počasí se můžeme dohodnout na náhradním termínu tak, aby Vám vyhovoval. Počet účastníků Objednávka platí primárně pro jednu osobu. Větší počet účastníků se nicméně dá dohodnout předem. Něco navíc Pro dokonale a pohodlně strávený den je pro Vás samozřejmě připravené občerstvení, protože když se člověk zakousne do rybaření, čas plyne rychle a hlad a žízeň na sebe nenechají dlouho čekat. Máte speciální přání ohledně některých rybářských technik nebo jakýkoliv odborný dotaz? Mistr rybář Vám rád pomůže i poradí.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Chytání ryb užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Chytání ryb akční ceny - Levné Chytání ryb

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Chytání ryb stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Chytání ryb najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.