Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Cirkus v zákulisí

Cirkus v zákulisí

Cena produktu Cirkus v zákulisí není známa.

 

Popis produktu Cirkus v zákulisí: Co darujete Darujete čtyři hodiny, strávené netradičním způsobem pod cirkusovými plachtami. Obdarovaný bude pozorovat život v cirkuse tak, jak ho má možnost vidět opravdu málokdo. Na chvíli se sta... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Cirkus v zákulisí - popis

nahoru

Co darujete Darujete čtyři hodiny, strávené netradičním způsobem pod cirkusovými plachtami. Obdarovaný bude pozorovat život v cirkuse tak, jak ho má možnost vidět opravdu málokdo. Na chvíli se stane ošetřovatelem exotických zvířat. Bude se starat o lamy, velbloudy a spoustu dalších - dozví se, jak se krmí, jaké jsou jejich denní rituály, co mají ráda a co naopak vůbec ne. Na vlastní oči uvidí „krále džungle“- tygra, lvice. Zkusí si vyčistit velblouda, na kterém se pak za odměnu i povozí. Během 2 hodin získá základní přehled o cirkusovém „cvrkotu“ a následuje práce důležitá a atraktivní, netradiční a plná vzrušení - stane se zákulisním „pomocníkem“ při živém představení, bude vnímat cirkus v zákulisí. Zvířata k vidění : tygr, lvice, velbloudi, koně, klokani, lamy, psi Speciální předpoklady Stát se cirkusákem na vlastní kůži může pouze osoba starší 18 let. Sezóna a počasí Na počasí nezáleží, obdarovaný si svůj den v cirkuse v zákulisí může užívat takřka kdykoliv, jen se musí přizpůsobit nabídce termínů a místu výskytu cirkusu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cirkus v zákulisí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Cirkus v zákulisí akční ceny - Levné Cirkus v zákulisí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Cirkus v zákulisí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Cirkus v zákulisí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.