Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Dabing

Dabing

Cena produktu Dabing není známa.

 

Popis produktu Dabing: Co darujete Darujete možnost propůjčit hlas obdarovaného slavným hollywoodským hvězdám a také příležitost vyzkoušet si, jak to funguje v dabingovém studiu. Nejprve si obdarovaní dle svého uvážení ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Dabing - popis

nahoru

Co darujete Darujete možnost propůjčit hlas obdarovaného slavným hollywoodským hvězdám a také příležitost vyzkoušet si, jak to funguje v dabingovém studiu. Nejprve si obdarovaní dle svého uvážení vyberou film, který chtějí dabovat. Poté vymyslí svůj vlastní příběh, od kterého se bude odvíjet scénář, dialogy, jenž se upraví na míru obrazu. Přichází ta nejdůležitější práce – vlastní dabing. To samozřejmě za pomoci zkušeného zvukaře, který vše v závěru smíchá s originálními ruchy či hudbou filmu. Odměnou pro všechny bude vlastní CD, obsahující předabované filmové scény. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady nejsou, zážitek je vhodný jak pro partu přátel, která si chce užít dabingové dobrodružství, tak pro jedince nebo třeba rodiny s fantazií. Sezóna a počasí Studio je Vám k dispozici kdykoliv během roku. Počet účastníků Dabing je určen maximálně pro skupinu čtyř osob. Můžete si jej užít i v páru, cena zážitku a doba strávená ve studiu se mění dle počtu osob. Něco navíc Občerstvení a veškeré nealko nápoje jsou po celou dobu konání zážitku zdarma.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dabing užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Dabing akční ceny - Levné Dabing

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dabing stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dabing najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.