Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Den s bytovým architektem

Den s bytovým architektem

Cena produktu Den s bytovým architektem není známa.

 

Popis produktu Den s bytovým architektem: Co darujete: Zážitek je vhodný pro každého, kdo touží po změně vlastního bydlení. A samozřejmě pro každého, kdo se chce seznámit s novinkami v oblasti interiérů a chce je třeba později využít. Byt... > více informací


Den s bytovým architektem - popis

nahoru

Co darujete: Zážitek je vhodný pro každého, kdo touží po změně vlastního bydlení. A samozřejmě pro každého, kdo se chce seznámit s novinkami v oblasti interiérů a chce je třeba později využít. Bytový architekt se seznámí s Vaším bytem, zeptá se Vás na Vaše potřeby a životní styl. Poté Vám nabídne několik možností v těchto oblastech: rychlá přestavba bytu, možnosti dekorování zdí, vybavení vhodným nábytkem a osvětlením, doporučení barev a tvarů. Doporučí Vám také harmonickou skladbu interiérových prvků do jednoho celku. Zážitek probíhá v pohodě Vašeho domova, domu či kanceláře. Speciální předpoklady: Určen je všem, kdo se chce stát bytovým architektem vlastního bydlení. Součástí certifikátu je doprava po Praze zdarma. V případě jízdy bytového architekta do místa mimo Prahu je připočítáváno dopravné a to takto : Střední Čechy 400,-Kč, Čechy 800,-Kč a Morava 1200,-Kč. Sezóna a počasí Na počasí nezáleží. Bytoví architekti jsou připraveni Vám poradit po celý rok. Počet účastníků: Tento certifikát platí vždy pro jednu bytovou jednotku (přítomny mohou být maximálně tři osoby). V případě zájmu o konzultaci s naším bytovým architektem pro větší prostory, nás neváhejte kontaktovat pro individuální kalkulaci.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Den s bytovým architektem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Den s bytovým architektem akční ceny - Levné Den s bytovým architektem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Den s bytovým architektem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Den s bytovým architektem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.