Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Den se stylistou

Den se stylistou

Cena produktu Den se stylistou není známa.

 

Popis produktu Den se stylistou: Co darujete v rámci dne se stylistou Den se stylistou zahrnuje odbornou konzultaci se stylistkou, která se více jak 15 let pohybuje ve světě módy, pracovala jako modelka i produkční módních přehlí... > více informací


Den se stylistou - popis

nahoru

Co darujete v rámci dne se stylistou Den se stylistou zahrnuje odbornou konzultaci se stylistkou, která se více jak 15 let pohybuje ve světě módy, pracovala jako modelka i produkční módních přehlídek, pomáhala různým fotografům se stylingem při focení a dodnes spolupracuje s italskými showroomy. Také spolupracovala s nakladatelstvím Burda - editoriály Svět ženy nebo Katka. Tato profesionálka v otázkách osobního vzhledu si s Vámi dá kávičku a příjemně si popovídáte o různých stylech oblékání. Stylistka zjistí, jaká jste osobnost, jaká máte tajná přání a jaký je Váš životní styl. Doprovodí Vás při Vaší návštěvě fashion obchodů a tam Vám pomůže vybrat to nejlepší přesně pro Vás. Stylistka Vám poradí s osobním stylem, typologií i konkrétním stylingem, který se k Vaší osobnosti hodí - prostě vše s cílem dosáhnout nejpromyšlenější prezentace Vaší osobnosti za všech okolností...Se stylistkou strávíte 3 – 4 hodiny. Speciální předpoklady Den se stylistou je vhodný pro kohokoliv, bez omezení. Sezóna a počasí Den se stylistou si můžete užívat za jakéhokoliv počasí. Počet účastníků Jedna osoba je základní jednotkou, v případě objednávky pro větší počet účastníků se s námi určitě spojte prostřednictvím uvedených kontaktů.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Den se stylistou užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Den se stylistou akční ceny - Levné Den se stylistou

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Den se stylistou stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Den se stylistou najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.