Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Detoxikační masáž

Detoxikační masáž

Cena produktu Detoxikační masáž není známa.

 

Popis produktu Detoxikační masáž: Co darujete Detoxikační masáž pokožky za použití oleje s přídavkem minerálních solí a bylinných výtažků. Cílem této procedury je odkyselení organismu. Zásaditá péče ovlivňuje blahodárné čistění or... > více informací


Detoxikační masáž - popis

nahoru

Co darujete Detoxikační masáž pokožky za použití oleje s přídavkem minerálních solí a bylinných výtažků. Cílem této procedury je odkyselení organismu. Zásaditá péče ovlivňuje blahodárné čistění organismu a samopromašťování pleti a daruje jí tak dokonalou hebkost. Tato detoxikační masáž s blahodárnými účinky pro Váš organismus je vhodná jako doplněk při detoxikaci organismu a pomáhá k nastartování procesu hubnutí. Speciální předpoklady pro detoxikační masáž Jediným předpokladem je chuť udělat něco pro své zdraví. Sezóna a počasí Svou detoxikační masáž můžete absolvovat kdykoliv bez ohledu na počasí. Počet účastníků Uvedená cena platí pro jednu osobu. Něco navíc… Pokud byste chtěli pokračovat s detoxikační masáží sami doma, zakupte si certifikát s masáží + domácí balíček a po proceduře obdržíte speciální balíček pro domácí použití s potřebnými ingrediencemi k domácí detoxikaci (péče na 2-3 týdny). Doporučujeme kombinovat s lymfatickou masáží či kůrou UCWRAP (Připraveni do plavek), pro ještě hlubší očistu.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Detoxikační masáž užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Detoxikační masáž akční ceny - Levné Detoxikační masáž

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Detoxikační masáž stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Detoxikační masáž najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.