Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Dojení krav

Dojení krav

Cena produktu Dojení krav není známa.

 

Popis produktu Dojení krav: Co darujete v rámci dojení krav Obdarovaný zažije dvě hodiny na vesnici, posedí se zootechničkou, dozví se, jak v moderní době nasazujeme „dojící nástroje“ na vemena krav abychom získali alespoň t... > více informací


Dojení krav - popis

nahoru

Co darujete v rámci dojení krav Obdarovaný zažije dvě hodiny na vesnici, posedí se zootechničkou, dozví se, jak v moderní době nasazujeme „dojící nástroje“ na vemena krav abychom získali alespoň trochu lahodného nápoje. Obohatí se o spoustu nových informací v oblasti dojení krav - jaká je průměrná dojivost u jednotlivých krav, o chovu dojného plemene atd. Samozřejmě si vyzkouší samotné dojení. Po dobře odvedené práci absolvuje návštěvu „řídícího centra dojivosti“, kde bude sledovat denní, měsíční a roční dojivost a nahlédne pod pokličku trhu nejen s mlékem. Odměnou za dobře odvedenou práci bude obdarovanému plná láhev čerstvě nadojeného mléka! Po návratu zpět do „šedých“ dnů za pracovním stolem zbude vzpomínka na Váš zážitek – ranní káva s čerstvým, vlastnoručně nadojeným mlékem. Speciální předpoklady Stát se na chvíli "zootechnikem" může každý nadšenec. Sezóna a počasí Na počasí nezáleží, obdarovaný si může zkusit dojení krav kdykoliv. Počet účastníků Zážitek je určen pro jednu osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Dojení krav užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Dojení krav akční ceny - Levné Dojení krav

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Dojení krav stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Dojení krav najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.