Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Formování postavy po porodu s hlídáním dětí

Formování postavy po porodu s hlídáním dětí

Cena produktu Formování postavy po porodu s hlídáním dětí není známa.

 

Popis produktu Formování postavy po porodu s hlídáním dětí: Co darujete Darujete balíček (12x1hodina týdně) kondičních cvičení pro maminku, jehož součástí je i hlídání miminka. Cvičí se jednou týdně 50 minutové kondiční cvičení zaměřené na úpravu a zpevněn... > více informací


Formování postavy po porodu s hlídáním dětí - popis

nahoru

Co darujete Darujete balíček (12x1hodina týdně) kondičních cvičení pro maminku, jehož součástí je i hlídání miminka. Cvičí se jednou týdně 50 minutové kondiční cvičení zaměřené na úpravu a zpevnění postavy, nápravu potíží způsobených těhotenstvím a na posilování inkriminovaných partií. Na odpovídající zatížení jednotlivých klientek dohlíží zdravotnické instruktorky. Děti jsou po celou dobu cvičení v péči dětské sestry. Formování postavy po porodu pomáhá odstraňovat poporodní deprese. Jedná se o cvičení, které napomáhá vracet poporodní a těhotenské změny postavy do původní podoby. Speciální předpoklady Formování postavy po porodu s hlídáním dětí je vhodné již šest týdnů po porodu, mohou ho absolvovat i ženy po císařském řezu. Sezóna a počasí S návratem ke své postavě můžete začít za jakéhokoliv počasí, formování postavy po porodu je možné absolovovat kdykoliv během roku. Počet účastníků: Certifikát je určen pro jednu osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Formování postavy po porodu s hlídáním dětí užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Formování postavy po porodu s hlídáním dětí akční ceny - Levné Formování postavy po porodu s hlídáním dětí

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Formování postavy po porodu s hlídáním dětí stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Formování postavy po porodu s hlídáním dětí najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.