Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Golf s trenérem

Golf s trenérem

Cena produktu Golf s trenérem není známa.

 

Popis produktu Golf s trenérem: Co darujete golfem s trenérem Golf s trenérem Vám umožní v hodinovém kurzu zvládnout základy golfového sportu – správné postavení, důležité tipy a triky. V praktické části Vás pak instruktor zasvě... > více informací


Golf s trenérem - popis

nahoru

Co darujete golfem s trenérem Golf s trenérem Vám umožní v hodinovém kurzu zvládnout základy golfového sportu – správné postavení, důležité tipy a triky. V praktické části Vás pak instruktor zasvětí do umění odpalů, pattování, chipování a podobně – tedy do věcí, které jsou pro každého hráče golfu nezbytné. Lekce strávená na prvotřídním golfovém hřišti pod vedením golfového profíka Vás seznámí s tím, co je vlastně golf zač a jak se hraje, pomůže Vám získat správné návyky a nezbytné zkušenosti. Naučíte se i některé finty. Procházka po 18-ti jamkovém hřišti spolu s trenérem, to je cenná inspirace nejen pro začátečníka, ale i pro pokročilejší hráče. Speciální předpoklady Pro absolvování golfu s trenérem není třeba splňovat žádné speciální předpoklady. Sezóna a počasí Pokud počasí nepřeje Vaší hře, domluvíme se s Vámi na náhradním termínu. Možno objednávat od jara do podzimu. Počet účastníků Při větším počtu obdarovaných s námi Vaši objednávku konzultujte telefonicky. A něco navíc… Chcete si svou techniku vypilovat sami, v soukromí, bez přítomnosti trenéra? Zapůjčíme Vám jak hole, tak i míčky (200 ks) a pak už můžete sami libovolnou dobu trénovat odpaly přímo na profesionálním odpališti. V případě, že už základy golfu ovládáte, zabezpečíme Vám povolení na kompletní hru na 18-ti jamkovém hřišti za doprovodu trenéra, který Vám pomůže posunout Vaši herní techniku o krok vpřed... (4890,- Kč, zelená karta nutná)

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Golf s trenérem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Golf s trenérem akční ceny - Levné Golf s trenérem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Golf s trenérem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Golf s trenérem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.