Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Havajská masáž

Havajská masáž

Cena produktu Havajská masáž není známa.

 

Popis produktu Havajská masáž: Co darujete havajskou masáží Jedná se o havajskou masáž pro dvě osoby v originálních prvních orientálních lázních. Ať už se Vám budou maséři a rehabilitační pracovníci věnovat odděleně nebo oběma ... > více informací


Havajská masáž - popis

nahoru

Co darujete havajskou masáží Jedná se o havajskou masáž pro dvě osoby v originálních prvních orientálních lázních. Ať už se Vám budou maséři a rehabilitační pracovníci věnovat odděleně nebo oběma naráz, Vaše těla projdou speciální očišťovací kůrou. Čeká Vás intimita, relaxační a očišťující lázeňské procedury. Masáž „LOMI LOMI“ je terapie už od pradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. U nás se poprvé objevuje jako absolutní novinka. V překladu znamená název „LOMI LOMI“ buďto „Milující ruce“ nebo „Jdeme společně tam, kam voda plyne jedním směrem“. Oboje vystihuje přístup maséra, snažícího se o individuální přístup ke každému klientovi a jeho případným potížím. Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které díky své rytmice a provedení, mají vysoký terapeutický a relaxační účinek a zároveň je tato terapie maximálně šetrná. Masáž „LOMI LOMI“ stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje organismus. Odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Uvolňuje kloubní spojení díky protahovacím prvkům masáže. Tuto masáž doporučujeme i při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži. V neposlední řadě detoxikuje organismus. Je vhodná jako doplňková podpůrná masáž v boji s celulitidou a otoky dolních končetin. Začnete nahřátím 30 minut v Hammamu (tradiční turecká lázeň), následuje 60 minut havajská masáž a poté 30 minut relaxace s čajem. Celková doba procedury 2 hodiny. Speciální předpoklady Není třeba splňovat žádné speciální předpoklady. Sezóna a počasí Orientální lázně jsou Vám k dispozici kdykoliv během roku. Počet účastníků Havajská masáž je určena pro dva účastníky, je ale samozřejmě možná i pro jednu osobu. Cena se pak snižuje na polovinu.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Havajská masáž užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Havajská masáž akční ceny - Levné Havajská masáž

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Havajská masáž stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Havajská masáž najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.