Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Historická řemesla

Historická řemesla

Cena produktu Historická řemesla není známa.

 

Popis produktu Historická řemesla: Co darujete historickými řemesly Pravý historický jarmark přímo u obdarovaného doma nebo případně kdekoliv jinde, kde se domluvíme. Součástí jarmarku s historickými řemesly může být kovárna, hrnčí... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Historická řemesla - popis

nahoru

Co darujete historickými řemesly Pravý historický jarmark přímo u obdarovaného doma nebo případně kdekoliv jinde, kde se domluvíme. Součástí jarmarku s historickými řemesly může být kovárna, hrnčířská dílna, kovolitec, výroba šperků, spřádání vlny a tkaní. Uvidíte, jak se připravoval střelný prach a jak se s ním střílelo a největšího zlobila akce může „umučit“ pravý kat. Stačí si jenom vybrat, které řemeslo by zajímalo právě Vás. Nádherná půldenní akce, kdy se podíváte zpět do středověku a budete mít možnost nejen sledovat tehdejší výrobní postupy a řemesla, ale v případě zájmu se budete moci i zúčastnit jejich výroby. Speciální předpoklady Jste zvědaví, jak se živili středověcí řemeslníci? Stačí chtít a vybrat si z nabídky historických řemesel... Sezóna a počasí Přehlídka historických řemesel se ve většině případů realizuje pod širým nebem, proto o konání akce rozhoduje přízeň či nepřízeň počasí. Pokud máte k dispozici dostatečně rozlehlé zázemí v interiéru, je však možno akci domluvit i zde. Počet účastníků Počet účastníků je prakticky neomezený. Záleží jen na kapacitě prostor, kde si přejete přehlídku historických řemesel zorganizovat. Něco navíc… Chcete mít památku na tuto jedinečnou akci? Řemeslníci Vám nabízejí možnost vyrobit si vlastníma rukama upomínkový předmět dle historických postupů a ponechat si ho jako cenný suvenýr. Samozřejmě, je zde možnost i doobjednat jeden či více upomínkových předmětů z rukou profesionálů.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Historická řemesla užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Historická řemesla akční ceny - Levné Historická řemesla

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Historická řemesla stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Historická řemesla najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.