Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Hmyz na talíři

Hmyz na talíři

Cena produktu Hmyz na talíři není známa.

 

Popis produktu Hmyz na talíři: Co darujete Darujete netradiční kulinářský zážitek! Hmyzí kuchyně není opravdu tradičním kuchařským uměním. Nejsme na něco takového zvyklí, přitom jedna hrstička jedlého hmyzu hravě pokryje potřeb... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Hmyz na talíři - popis

nahoru

Co darujete Darujete netradiční kulinářský zážitek! Hmyzí kuchyně není opravdu tradičním kuchařským uměním. Nejsme na něco takového zvyklí, přitom jedna hrstička jedlého hmyzu hravě pokryje potřebu živin na celý den. Vždyť už staří Mayové hmyz uctívali a jedli. Brouci patřili k běžné potravě i našich, tedy evropských, předků. Dnes se běžně v Mexiku zpracovávají vajíčka vodních ploštic na tzv. mexický kaviár, v Japonsku se lidé obdarovávají dárkovými koši s hmyzími pokrmy, ve Švédsku se mravenci vhazují do ginu a v Anglii svůj mravenčí nápoj rovnou pojmenovali Ant. V Paříži prý běžně zakoupíte mravence v čokoládě a na Sardinii patří k nejdražším sýrům ten, který je naskrz prolezlý larvami mušky sýrohlodky. Po malé přednášce o „hmyzích specialitách“ přímo z úst pana šéfkuchaře následuje ochutnávka hmyzu a malý kurz vaření, kde Vás naučíme připravit hmyz k vaření a jakým způsobem jej upravit. Na závěr je pro Vás připraven malý dáreček, aby mohli "hmyzí" pouchoutku ochutnat i Vaši blízcí. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady neexistují; jen chuť ochutnat něco nového a žaludek, který to vydrží. Sezóna a počasí Sezóna a počasí nemají na zážitek žádný vliv. Počet účastníků Certifikát je určen pro 1 osobu. V případě větší skupinky zájemců nás kontaktujte. Něco navíc V případě zájmu většího počtu osob (minimálně 10) je možno zajistit hodinovou přednášku, co hmyzí kuchyně obsahuje a přináší z úst Ing.Borkovcové, PhDr. – naší nadšené propagátorky pojídání hmyzu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Hmyz na talíři užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Hmyz na talíři akční ceny - Levné Hmyz na talíři

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Hmyz na talíři stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Hmyz na talíři najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.