Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Jízda Porsche 911 Carrera

Jízda Porsche 911 Carrera

Cena produktu Jízda Porsche 911 Carrera není známa.

 

Popis produktu Jízda Porsche 911 Carrera: Co darujete jízdou Porsche 911Carrera Darujete tříhodinovou jízdu Porsche 911 Carrera! Můžete si vyzkoušet jaké to je být řidičem sporťáku, za kterým se každý ohlédne. Kdo by si nechtěl vyzkoušet ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Jízda Porsche 911 Carrera - popis

nahoru

Co darujete jízdou Porsche 911Carrera Darujete tříhodinovou jízdu Porsche 911 Carrera! Můžete si vyzkoušet jaké to je být řidičem sporťáku, za kterým se každý ohlédne. Kdo by si nechtěl vyzkoušet řídit svůj sen? Zrychlení z nuly na 100km/h za 5.5 s. 325 koní. Rok výroby 2006, automat. Budete moci ujet tolik kilometrů, kolik jen zvládnete. Vůz bude přistaven v požadovaný čas na Vámi vybrané místo (v Praze zdarma, jinam s poplatkem), po vyřízení formalit (předávací protokol, podpis standardní smlouvy o nájmu s pronajimatelem vozu, vyřízení kauce) Vám bude Porsche 911 Carrera předán do užívání na 3 hodiny s plnou nádrží. Jen na Vás bude, kam se s vozem vydáte – v ceně je dálniční známka v ČR a SR, pohyb po území Evropské unie a plné pojištění vozidla. Speciální předpoklady Obdarovaný musí být starší 18 let a mít řidičské oprávnění typu B. Při převzetí vozu je třeba složit na účet pronajimatele nebo v hotovosti kauci ve výši 80 000,- Kč či podepsat směnku na stejnou hodnotu (týká se FO). Jedná se o 5% spoluúčast na havarijním pojištění v případě pojistné události (úplné zničení vozu). Při vrácení automobilu v původním stavu bude celá částka vrácena či platnost směnky zrušena. V případě menší pojistné události se poměrná část kauce použije na úhradu 5 % vzniklé škody. Sezóna a počasí Jízdu v Porsche 911 Carrera si užijete celoročně. V případě zájmu je možno domluvit i dlouhodobější zapůjčení. Počet účastníků: Do vozu se vejde s řidičem ještě jedna osoba, tak proč si nevzít na takovou jízdu kamaráda? Řídit ale může jenom obdarovaný .

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro něj

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Jízda Porsche 911 Carrera užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Jízda Porsche 911 Carrera akční ceny - Levné Jízda Porsche 911 Carrera

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Jízda Porsche 911 Carrera stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Jízda Porsche 911 Carrera najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.