Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Keramická dílna

Keramická dílna

Cena produktu Keramická dílna není známa.

 

Popis produktu Keramická dílna: Co darujete v keramické dílně Nádherné odpoledne v keramické dílně, strávené společně se zkušenou lektorkou. Obdarovaný se naučí základním grifům a postupům při práci s hrnčířskou hlínou a hrnčířs... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Keramická dílna - popis

nahoru

Co darujete v keramické dílně Nádherné odpoledne v keramické dílně, strávené společně se zkušenou lektorkou. Obdarovaný se naučí základním grifům a postupům při práci s hrnčířskou hlínou a hrnčířským kruhem. Na hrnčířském kruhu si vytočí svou vlastní nádobu, kterou si po vypálení a případném naglazování může samozřejmě odnést s sebou domů. Darujete neskutečný relax, při kterém se obdarovanému zklidní smysly, rozjitřené civilizačními problémy a navrátí se tolik potřebný klid duše. V keramické dílně strávíte zhruba čtyři hodiny. Speciální předpoklady Pro návštěvu keramické dílny je předpokladem jen trochu manuální zručnosti – ale i to se dá naučit. Účastníkům se tedy meze nekladou. Sezóna a počasí Keramickou dílnu můžete navštívit kdykoliv. Počet účastníků Jeden až… Záleží na domluvě a na momentální kapacitě dílny, která je závislá na počtu objednaných účastníků. Pokud budete mít zájem obdarovat větší počet blízkých nebo známých, jsme schopni se s Vámi dohodnout. A něco navíc… Chcete vlastníma rukama vyrobit něco speciálního, výjimečného? Dejte nám vědět, vyjdeme Vám vstříc v maximální možné míře.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Keramická dílna užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Keramická dílna akční ceny - Levné Keramická dílna

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Keramická dílna stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Keramická dílna najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.