Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Kouzelné dekorace - carving

Kouzelné dekorace - carving

Cena produktu Kouzelné dekorace - carving není známa.

 

Popis produktu Kouzelné dekorace - carving: Co darujete v rámci kouzelných dekorací Jedinečný a v našich zeměpisných šířkách dosud nevídaný kurz umělecké tvořivosti jehož cílem je vytvořit kouzelné dekorace - carving. Každý, kdo vlastní jen... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Kouzelné dekorace - carving - popis

nahoru

Co darujete v rámci kouzelných dekorací Jedinečný a v našich zeměpisných šířkách dosud nevídaný kurz umělecké tvořivosti jehož cílem je vytvořit kouzelné dekorace - carving. Každý, kdo vlastní jen špetku uměleckého nadání, nebo má prostě rád hezké věci, bude tímto kurzem nadšen! Vedoucí kurzu, mistr v oboru, se individuálně věnuje každému účastníkovi natolik, jak jen je potřeba ke zvládnutí tohoto nádherného umění. Během jednodenní lekce (cca 5 hodin čistého času) se účastníci nejen naučí základní techniky vyřezávání exotického ovoce a zeleniny, ale současně uvidí i praktické ukázky již hotových výrobků. Veškeré nezbytné vybavení – tedy ovoce, zeleninu a thajský nožík, kterým se dílka zhotovují – bude samozřejmě zapůjčeny bezplatně, je již zahrnuto v ceně kurzu carvingu. Speciální předpoklady Kurz dekorativního vyřezávání je dostupný všem, kdo mají rádi pěkné a zajímavé věci a chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Kouzelné dekorace - carving vytvoříte snadno a lehce, stačí jen chtít. Sezóna a počasí Počasí ani roční období nejsou pro carving podstatné. Umění kouzelných dekorací - carvingu se můžete naučit kdykoliv! Počet účastníků Kurz je určen pro skupiny od 5 do 10 účastníků. Kde jinde se totiž můžete přiučit nejvíc, než ve společnosti lidí s nejrůznějšími zkušenostmi, které ale spojuje společný zájem? Můžete se domluvit s kolegy z práce nebo se svými nejbližšími z rodinného kruhu a sdílet radost z vytváření nových a krásných věcí spolu s nimi. Stejně tak ale máte možnost zavítat mezi nové tváře, připojit se k nim a učit se navzájem ze svých úspěchů. Něco navíc Aby se účastníci kurzu mohli pochlubit svými kouzelnými dekoracemi - carvingem, mají samozřejmě možnost odnést si výsledky své tvořivé činnosti s sebou domů. Známí a příbuzní budou nadšeni Vaší šikovností! Ale to není všechno – každý účastník obdrží účastnický list, certifikát, který dá všem na vědomí, že se tohoto kurzu zúčastnil a úspěšně ho absolvoval!

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kouzelné dekorace - carving užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Kouzelné dekorace - carving akční ceny - Levné Kouzelné dekorace - carving

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kouzelné dekorace - carving stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kouzelné dekorace - carving najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.