Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Kurzy vaření

Kurzy vaření

Cena produktu Kurzy vaření není známa.

 

Popis produktu Kurzy vaření: Co darujete Kurzy vaření kombinují praktickou výuku se zážitky profesionální kuchyně. Naučíme vás připravovat speciality typické pro českou i mezinárodní kuchyni. Vybranou lekcí vás budou provázet... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Kurzy vaření - popis

nahoru

Co darujete Kurzy vaření kombinují praktickou výuku se zážitky profesionální kuchyně. Naučíme vás připravovat speciality typické pro českou i mezinárodní kuchyni. Vybranou lekcí vás budou provázet naši zkušení lektoři s tuzemskou i zahraniční praxí. Díky unikátní atmosféře plné vaření a kulinářských experimentů si odneste mnoho zkušeností a zajímavých vzpomínek. Kurzy se pořádají v nově zrekonstruovaném ateliéru vybaveném profesionálními spotřebiči DeDietrich a francouzským měděným nádobím. V takto inspirujícím prostředí je vaření skutečný zážitek. Ateliér disponuje šesti kompletně vybavenými pracovními stoly. Většina kurzů trvá přibližně 4 hodiny. Můžete si vybrat z následujících témat: Francouzská kuchyně, Italská kuchyně, Ta naše kuchyně česká ve 21. století, Ryby a mořské plody, Steak, Wok a kuchyně JV Asie, Japonská kuchyně a umění sushi, Dort - slavnostní okamžiky, Francouzská kynutá těsta, Francouzské dezerty anebo Čokoládové relaxační odpoledne. Speciální předpoklady Neexistují. Kurzy vaření jsou určeny pro všechny nadšence české i mezinárodní kuchyně. Sezóna a počasí Počasí nemá žádný vliv - kurzy probíhají v interiéru. Od 1.7. do 14.9. je studio uzavřeno. Počet účastníků Certifikát je určen pro jednu osobu. Kurzy probíhají ve skupině maximálně 12 osob. Něco navíc Počínaje podzimními termíny bude součástí některých kurzů ochutnávka vín za přítomnosti sommeliéra - např. Ta naše kuchyně česká ve 21. století, Italská kuchyně, Francouzská kuchyně atd. Dále se od podzimu obdarovaní mohou těšit na Certifikát o absolvování kurzu a dokonce i na upomínkový předmět, kterým je zástěra v dárkovém balení.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro ni

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kurzy vaření užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Kurzy vaření akční ceny - Levné Kurzy vaření

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kurzy vaření stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kurzy vaření najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.