Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Masáž u Vás doma

Masáž u Vás doma

Cena produktu Masáž u Vás doma není známa.

 

Popis produktu Masáž u Vás doma: Co darujete Hodinovou až hodinu a půl trvající masáž u Vás doma zajistí profesionální masér nebo masérka. Jeden až jeden a půl hodinová sportovní, relaxační, akupresurní masáž a naše exkluzivní no... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Masáž u Vás doma - popis

nahoru

Co darujete Hodinovou až hodinu a půl trvající masáž u Vás doma zajistí profesionální masér nebo masérka. Jeden až jeden a půl hodinová sportovní, relaxační, akupresurní masáž a naše exkluzivní novinka - luxusní havajská masáž, to vše dle Vašeho výběru Vám znovu dodá chuť do života. Kdo by se nechtěl po návratu z práce, po dni stráveném pracovními povinnostni, věnovat své rodině nebo koníčkům? Unavené tělo a mysl však mnohdy tyto životní radosti nedovolují. A právě proto je tu masér, který neváhá zajet přímo k Vám domů a zregenerovat vaše síly. Budete odpočatí, připravení čelit dalším výzvám a v neposlední řadě uděláte i hodně pro své zdraví nebo pro zdraví svých blízkých. Speciální předpoklady Masáž u Vás doma požaduje pouze stanovení data, místa a času, kdy se profesionální masér či masérka dostaví za Vámi domů. Stačí vybrat typ masáže, o kterou máte zájem a zbytek si už masér zařídí sám. Pokud nebydlíte v Praze, rádi pro Vás sestavíme kalkulaci cestovních nákladů. Sezóna a počasí Sezónní ani denní výkyvy povětrnostních podmínek nemohou masáž u Vás doma nijak ohrozit. Počet účastníků Váš osobní masér je pro jednu osobu, ovšem pokud budete chtít masáž i pro Vašeho partnera, stačí se domluvit předem. Standardní délka masáže je jedna až jedna a půl hodiny, v případě dvou osob proto prosím počítejte s dostatečnou časovou rezervou. Něco navíc V případě některých druhů masáže je pro větší počet účastníků možno objednat maséry hned dva. Máte tak možnost ušetřit nemalou část Vašeho drahocenného času. Kromě toho si Váš osobní masér s sebou přiveze vlastní masážní stůl, aby veškeré procedury probíhaly přesně tak jak mají.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Masáž u Vás doma užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Masáž u Vás doma akční ceny - Levné Masáž u Vás doma

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Masáž u Vás doma stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Masáž u Vás doma najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.