Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Na jeden den podkoním

Na jeden den podkoním

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Na jeden den podkoním není známa.

 

Popis produktu Na jeden den podkoním: Co darujete V den příjezdu se ubytujete v našem útulném podkrovním pokoji, abyste mohli nasát tu správnou atmosféru. Druhý den ráno se začíná v 6.30h. Správný hospodář snídá až po poklizení svých ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Na jeden den podkoním - popis

nahoru

Co darujete V den příjezdu se ubytujete v našem útulném podkrovním pokoji, abyste mohli nasát tu správnou atmosféru. Druhý den ráno se začíná v 6.30h. Správný hospodář snídá až po poklizení svých zvířat a stejně tomu bude i u Vás. Koně už netrpělivě řehtají a na Vás je, abyste je za asistence ošetřovatele nakrmili, pustili do výběhu, vyčistili boxy, připravili seno a slámu a mnoho dalšího. Náš ošetřovatel s Vámi stráví celý den a bude Vám pomáhat při plnění všech těchto povinností. K práci podkoního patří i ježdění koní. Takže se připravte, dopoledne na Vás čeká osedlaný kůň a lekce jízdy dle vašich možností a schopností. Kolem poledního si vychutnáte zasloužený odpočinek u dobrého oběda a potom opět hurá do práce. Zúčastníte se přípravy koní do kočáru a vyjedete se zkušeným kočím na trénink koní v kočáře. Po návratu na Vás čeká opět příprava stájí a koní, které je třeba dovést z pastviny a nakrmit. Na závěr si vychutnáte večeři v naší hospůdce a zasloužený odpočinek po dobře vykonané práci. V podkoního se proměníte na cca 7 až 8 hodin. Balíček tedy obsahuje 2x ubytování, 2x snídaně, oběd, večeři, celodenní asistenci ošetřovatele, výukovou lekci na koni, vyjížďku kočárem. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady neexistují, postačí dobrá nálada a láska ke koním... Sezóna a počasí Podkoním se můžete stát od dubna do října. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí bude samozřejmě domluven náhradní termín. Počet účastníků Certifikát je určen pro jednu osobu.Obdarovaný s sebou může vzít až 4 osoby - rodinu či přátele. Něco navíc V areálu je k dispozici restaurace a bezplatné parkoviště. V hřebčíně se nachází i podkrovní penzion nabízející útulné ubytování.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Na jeden den podkoním užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Na jeden den podkoním akční ceny - Levné Na jeden den podkoním

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Na jeden den podkoním stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Na jeden den podkoním najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.