Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Originální umělecké dílo

Originální umělecké dílo

Cena produktu Originální umělecké dílo není známa.

 

Popis produktu Originální umělecké dílo: Co darujete Darujete zážitek trvalé hodnoty pro milovníky lehké a výstižné grafické linky Josefa Blechy, promítnuté do karikatur světových hudebních, hereckých a filmových osobností. Máte jedinečn... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Originální umělecké dílo - popis

nahoru

Co darujete Darujete zážitek trvalé hodnoty pro milovníky lehké a výstižné grafické linky Josefa Blechy, promítnuté do karikatur světových hudebních, hereckých a filmových osobností. Máte jedinečnou možnost si vybrat jednotlivé grafické reprodukce či ucelené soubory grafických prací autora na ručním papíře s autorovým originálním podpisem. Obdarovaný se tak bude ve svých interiérech setkávat s komunikativními karikaturami Pabla Picassa, Dustina Hoffmana, Sophie Loren, Woody Allena, Ernesta Hemingwaye, Clinta Eastwooda, Charlieho Chaplina, Marylin Monroe a mnoha z dalších osobností. Váš dárek bude nejen originální a překvapující v okamžiku svého odhalení, ale zároveň zážitkem nepomíjivým, zážitkem trvalé hodnoty a zážitkem nadčasovým… Speciální předpoklady Určeno pro milovníky umění a obdivovatele Josefa Blechy. Sezóna a počasí Pro vlastní výběr tohoto zážitku trvalé hodnoty není sezóna ani počasí překážkou. Počet účastníků Jednotlivá díla či kolekce si bude dárce či obdarovaný vybírat z fotogalerie, originál je na vyžádání k vidění v agentuře. Něco navíc Josef Blecha Vystudoval VŠE v Praze. V letech 1979-1983 působil v kanadském Torontu, v letech 1987-2001 žil v New Yorku. V současné době žije v České republice. Svým osobitým a vyhraněným stylem publikuje portrétované tváře od roku 1979 v nejrůznějších časopisech, denících a knihách, m.j. The New York Times, The New York Times Book Review, The New Yorker a Playboy. Obrazy Josefa Blechy jsou v soukromých sbírkách řadě evropských zemí, USA a Kanadě.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Originální umělecké dílo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Originální umělecké dílo akční ceny - Levné Originální umělecké dílo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Originální umělecké dílo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Originální umělecké dílo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.