Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Pilotem boeingu 737 nové generace

Pilotem boeingu 737 nové generace

Cena produktu Pilotem boeingu 737 nové generace není známa.

 

Popis produktu Pilotem boeingu 737 nové generace: Co darujete Že se nedá řídit letadlo z obýváku? Fakt si to myslíte? Tak to jste trochu zaspali dobu...ale nevadí, pojďte se přesvědčit, že tomu tak opravdu je...Obdarovaný se ocitne v bytové novos... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Pilotem boeingu 737 nové generace - popis

nahoru

Co darujete Že se nedá řídit letadlo z obýváku? Fakt si to myslíte? Tak to jste trochu zaspali dobu...ale nevadí, pojďte se přesvědčit, že tomu tak opravdu je...Obdarovaný se ocitne v bytové novostavbě, ale ne v tak ledajaké - místo klasického obývacího pokoje na něj čeká pilotní kabina letadla - přesněji pilotní kabina Boeingu 737. Tato kabina plně odpovídá moderním požadavkům dnešní doby, její rozměry jsou shodné s rozměry opravdové pilotní kabiny a obdarovaný si tak na vlastní kůži zažije, jaké to je, když pilot usedá do své kabiny a chystá se k letu. Obdarovaný usedá přímo na sedadlo pilota a po své pravé ruce má druhého pilota. Druhý pilot a instruktor v jedné osobě vysvětlí obdarovanému vše potřebné a pak už se spolu vydávají na samotný let. Obdarovaný se bude cítit díky „domácímu" prostředí velice příjemně, instruktor se mu bude plně věnovat a trpělivě odpovídat na všechny jeho dotazy. Celý zážitek je veden velmi profesionálně - k letu je například použito aktuální počasí v době Vašeho letu - opravdu si na vlastní kůži vyzkoušíte, že pilotování není žádná sranda, ale obrovská odpovědnost. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady neexistují, postačí chuť zažít něco neobvyklého a dobrá nálada. Sezóna a počasí Na počasí ani sezóně nezáleží, můžete lítá se neustále. Počet účastníků Obdarovaný si s sebou může vzít dvě osoby jako diváky.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pilotem boeingu 737 nové generace užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Pilotem boeingu 737 nové generace akční ceny - Levné Pilotem boeingu 737 nové generace

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pilotem boeingu 737 nové generace stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pilotem boeingu 737 nové generace najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.