Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Plavání novorozenců a kojenců

Plavání novorozenců a kojenců

Cena produktu Plavání novorozenců a kojenců není známa.

 

Popis produktu Plavání novorozenců a kojenců: Co darujete Darujete 6 lekcí (60 minut) plavání s miminkem, jejichž součástí je ukázka cvičení, masáže a povídání o psychomotorickém vývoji dítěte. Plavání probíhá v domácím prostředí pod vedením ... > více informací


Plavání novorozenců a kojenců - popis

nahoru

Co darujete Darujete 6 lekcí (60 minut) plavání s miminkem, jejichž součástí je ukázka cvičení, masáže a povídání o psychomotorickém vývoji dítěte. Plavání probíhá v domácím prostředí pod vedením zkušené porodní asistentky. Plavání je určeno pro kojence od 1 do 6 měsíců věku. Miminko bude připraveno na pokračující kurzy kojeneckého plavání ve velkém bazénu (doporučuje se pro děti od 6 měsíců). Maminka se naučí jak správně zacházet s miminkem ve vodě i na suchu. Po zvládnutí základních dovedností ve vodě, se dítě učí splývání jak na zádech tak na břiše. Speciální předpoklady Plavání je určeno pro miminka od 6 týdnů do 6 měsíců stáří. Sezóna a počasí Jelikož se plave přímo u Vás doma nebo ve studiu, nemá počasí ani sezóna vliv. Počet účastníků Uvedená cena platí pro 6 lekcí.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Plavání novorozenců a kojenců užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Plavání novorozenců a kojenců akční ceny - Levné Plavání novorozenců a kojenců

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Plavání novorozenců a kojenců stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Plavání novorozenců a kojenců najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.