Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Pobytový kurz tarotu

Pobytový kurz tarotu

Cena produktu Pobytový kurz tarotu není známa.

 

Popis produktu Pobytový kurz tarotu: co darujete Čtyřdenní pobyt v klidném a malebném meditačním centru blízko Máchova jezera, ale především jedinečnou příležitost objevit vlastní mágovství. TAROT je v egyptském překladu KRÁLOVSKÁ CE... > více informací


Pobytový kurz tarotu - popis

nahoru

co darujete Čtyřdenní pobyt v klidném a malebném meditačním centru blízko Máchova jezera, ale především jedinečnou příležitost objevit vlastní mágovství. TAROT je v egyptském překladu KRÁLOVSKÁ CESTA a na tomto kurzu se obdarovaný pod vedením zkušené profesionální kartářky naučí, jak pomocí tohoto mystéria moudře vládnout v království vlastního života. Obdarovaný dokáže na základě získaných poznatků ve výkladech karet identifikovat své životní situace a rozpozná možnosti řešení. Naučí se naslouchat své intuici a objeví v sobě vykladačské schopnosti. A nejen to. Obdarovaný v mystériu Tarotu najde díky vesmírným zákonům způsob, jak si utvořit život podle svých nejkrásnějších představ. Kurz naučí obdarovaného významy jednotlivých karet i celý tarotový systém hravým, jednoduchým a srozumitelným způsobem. Speciální předpoklady Mystické schopnosti máme v sobě všichni, jen jsme některé z nich možná zatím ještě neprobudili. Kurz je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí tyto ukryté schopnosti v sobě objevit, pro všechny, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou cestu poznání. Také pro ty, kdo již začali do tohoto mystéria pronikat jako samouci a chtějí si rozšířit pohled a poznatky ve skupině. Sezóna a počasí Mágové a čarodějky fungují celoročně a za každého počasí. Počet účastníků Kurz probíhá v malé skupince pěti až deseti kartářů. Něco navíc Obdarovaný obdrží na konci kurzu Certifikát absolventa základního kurzu Tarotu a po úspěšném absolvování také vstupenku na Čarodějnický rej, kde se může sejít s jinými kartáři, vyměnit si s nimi zážitky a zkušenosti, ale hlavně se společně pobavit.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Pobytový kurz tarotu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Pobytový kurz tarotu akční ceny - Levné Pobytový kurz tarotu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Pobytový kurz tarotu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Pobytový kurz tarotu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.