Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Poprvé v sedle

Poprvé v sedle

Cena produktu Poprvé v sedle není známa.

 

Popis produktu Poprvé v sedle: Co darujete Po příjezdu na obdarovaného čeká otevřená jízdárna, připravený osedlaný kůň a kvalifikovaný trenér. V zájmu naprosté bezpečnosti je kůň po celou dobu vedený na lonžovací otěži. Výuka j... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Poprvé v sedle - popis

nahoru

Co darujete Po příjezdu na obdarovaného čeká otevřená jízdárna, připravený osedlaný kůň a kvalifikovaný trenér. V zájmu naprosté bezpečnosti je kůň po celou dobu vedený na lonžovací otěži. Výuka je individuální, trvá necelou hodinu, ve které je zahrnuta 15 minutová teorie a následných 30 minut praktické výuky. Dostačuje k tomu, aby obdarovaný pochytil základní znalosti potřebné k zvládnutí jezdeckého umění. Ocitne se poprvé v sedle. Konečně zjistí, jak krásný je svět svět z koňského hřbetu :-) . Po tak náročném sportovním výkonu čeká na obdarovaného odměna v podobě malého občerstvení. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady neexistují. Výuka jízdy je určena pro úplné začátečníky nebo i pro pokročilejší jezdce, kteří své jezdecké umění chtějí zdokonalit. U dětí doporučujeme věk alespoň 12 let, ale samozřejmě konečné rozhodnutí necháme na rodičích, kteří přece vědí všechno nejlépe :-) ... Sezóna a počasí S koňmi se prostřednictvím tohoto zážitku můžete seznamovat od dubna do října. V případě zrušení termínu z důvodu nepříznivého počasí bude samozřejmě domluven náhradní termín.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Poprvé v sedle užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Poprvé v sedle akční ceny - Levné Poprvé v sedle

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Poprvé v sedle stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Poprvé v sedle najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.