Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Portrét v digitální fotografii

Portrét v digitální fotografii

Cena produktu Portrét v digitální fotografii není známa.

 

Popis produktu Portrét v digitální fotografii: Co darujete Pracovat budete především v přirozeném prostředí s běžně dostupným materiálem. Fotografovat budete jak v exteriéru (park), tak v "domácím ateliéru", který si můžete postavit sami doma.... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Portrét v digitální fotografii - popis

nahoru

Co darujete Pracovat budete především v přirozeném prostředí s běžně dostupným materiálem. Fotografovat budete jak v exteriéru (park), tak v "domácím ateliéru", který si můžete postavit sami doma. "Ateliér" v domácím prostředí si můžete sestavit z běžných osvětlovacích těles používaných v dílně nebo v domácnosti. Budete překvapeni, s jak skromnými prostředky lze dosáhnout efektních obrázků, ze kterých budete mít radost. Navíc se v průběhu dne dozvíte, jak probíhá práce v profesionálním ateliéru a v čem se liší používané příslušenství. Kurz Vás doslova vtáhne do fotografování! Buďte připraveni na to, že po tomto dnu nebudete dlouho chtít svůj fotoaparát odložit! Nezapomeňte si s sebou přinést cca 10 vlastních již pořízených fotografií! V rámci hodnocení fotografií získáte cennou reflexi a mnoho inspirace do další tvorby. Speciální předpoklady Kurz je určen všem nadšeným uživatelům digitální fotografie, kteří se chtějí zdokonalit v pořizování pěkných portrétních snímků v přirozeném prostředí bez nákladné ateliérové techniky. Celý seminář je zaměřen na fotografování z amatérského pohledu nadšených uživatelů. Kurz doporučujeme absolvovat s vlastním digitálním fotoaparátem, na kterém si osvojíte veškerou probíranou problematiku. K dispozici budou na semináři i fotoaparáty Canon. Sezóna a počasí Na počasí nezáleží - v ateliéru si vytvoříte nejen fotostudio z domácího příslušenství, ale také si vyzkoušíte práci s profi zařízením a samozřejmě si budete celý den neustále promítat a hodnotit vznikající fotografie. Počet účastníků Kurz je určen pro skupinu max 12 lidí, uvedená cena platí pro 1 osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Portrét v digitální fotografii užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Portrét v digitální fotografii akční ceny - Levné Portrét v digitální fotografii

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Portrét v digitální fotografii stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Portrét v digitální fotografii najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.