Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Potápění do hlubin

Potápění do hlubin

Cena produktu Potápění do hlubin není známa.

 

Popis produktu Potápění do hlubin: Co darujete První zkušební ponor, při kterém obdarovaný zjistí, jaký je to pocit, být sám pod modrou hladinou a vnímat podvodní atmosféru. Samotný ponor probíhá v bazénu nebo v přírodě a předchází... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Potápění do hlubin - popis

nahoru

Co darujete První zkušební ponor, při kterém obdarovaný zjistí, jaký je to pocit, být sám pod modrou hladinou a vnímat podvodní atmosféru. Samotný ponor probíhá v bazénu nebo v přírodě a předchází mu nezbytná teoretická průprava. Obdarovaný bude poučen o tom, co to znamená ponořit se pod hladinu a bude vědět, jak se chovat při ponoru. Veškeré vybavení Vám zapůjčíme (zahrnuto v ceně kurzu). Speciální předpoklady Máte chuť vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je pod hladinou? V tom případě směle objednávejte. Jedinou podmínkou pro účastníky je věk od osmi let výše. Sezóna a počasí Potápění v bazénu není nijak ovlivňováno sezónou ani povětrnostními vlivy, ale potápění v přírodě probíhá z důvodů teploty vody jenom od jara do podzimu, a to o víkendech a přes léto i v průběhu pracovního týdne. Počet účastníků Instruktor se věnuje individuálně jednomu účastníkovi, nicméně je možno domluvit akci i pro více osob. Něco navíc Bazén Vám nestačí? Pak nás kontaktujte telefonicky, v našich silách je i zajištění kompletního potápěčského kurzu, ať už víkendového přímo v přírodě nebo standardního v bazénu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Potápění do hlubin užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Potápění do hlubin akční ceny - Levné Potápění do hlubin

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Potápění do hlubin stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Potápění do hlubin najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.