Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Přežij v přírodě

Přežij v přírodě

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Přežij v přírodě není známa.

 

Popis produktu Přežij v přírodě: Co darujete Darujete velmi nevšední víkend, kdy obdarovaný zažije na vlastní kůži, jaké to je žít v přírodě. Obdarovaný bude nejprve kontaktován telefonicky, kdy na základě tohoto telefonického ho... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Přežij v přírodě - popis

nahoru

Co darujete Darujete velmi nevšední víkend, kdy obdarovaný zažije na vlastní kůži, jaké to je žít v přírodě. Obdarovaný bude nejprve kontaktován telefonicky, kdy na základě tohoto telefonického hovoru zjistíme, co ho trápí, z čeho má strach, co by třeba rád zažil, jaké byly jeho dětské sny, jaký je jeho denní stereotyp, co ho zajímá, jaké jsou jeho koníčky atd...účelem je obdarovaného alespoň maličko poznat a připravit mu tak zážitek na míru. Cílem zážitku není nikoho vyděsit, ba naopak, obdarovaný zjistí, jaké jsou jeho silné a slabé stránky, v čem vyniká právě jeho osobnost, alespoň na chvíli se dostane do „jiného světa", zapomene na denní starosti a povinnosti a určitě ho takto strávené chvíle posunou v jeho životě zase o kus dál...minimálně se naučí základním dovednostem pro přežití v přírodě - teorii, nácvik a hlavně si vše prověří v praxi. Tento zážitek je vhodný pro všechny věkové kategorie. Speciální předpoklady Žádné speciální předpoklady neexistují, stačí je chtít - chtít si zkusit něco nového, ochota na dva dny opustit vlastní denní stereotyp, ochota prožít zážitek na celý život. Sezóna a počasí Sezóna ani počasí nehrají roli, přežít se musí za každého počasí i v každé sezóně.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Přežij v přírodě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Přežij v přírodě akční ceny - Levné Přežij v přírodě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Přežij v přírodě stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Přežij v přírodě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.