Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Profesionální foto

Profesionální foto

Cena produktu Profesionální foto není známa.

 

Popis produktu Profesionální foto: Co darujete Svému partnerovi nebo partnerce, případně kterémukoliv člověku z Vašeho okolí uděláte radost fotografiemi na profesionální úrovni. Stylista a vizážista zvýrazní a podtrhne charakter os... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Profesionální foto - popis

nahoru

Co darujete Svému partnerovi nebo partnerce, případně kterémukoliv člověku z Vašeho okolí uděláte radost fotografiemi na profesionální úrovni. Stylista a vizážista zvýrazní a podtrhne charakter osobnosti (je možná i konzultace předem), fotografický štáb na základě osobního profilu „fotografovaného objektu“ vybere a dotvoří interiér nebo exteriér, který s danou osobností nejlíp koresponduje – to vše pro opravdu dokonalý výsledek. Obdarovaný stráví příjemné chvíle ve společnosti odborníků, kteří vědí jak na věc. Ze zhotovených snímků bude vybrána ta nejlepší a ve formátu A2 ve Vámi zvolené úpravě (rám, pasparta, sklo atd.) ji poté Vámi obdarovaná osoba obdrží do vlastních rukou. Jedinečným doplňkem svého domova nebo pracoviště se pak může těšit opravdu každý den. Speciální předpoklady Snímky jsou určeny pro všechny, bez rozdílu pohlaví nebo věku. Stačí se svěřit do péče odborníků a výsledek je zaručen. Sezóna a počasí Fotografování probíhá v interiéru, přímo v uměleckém ateliéru, nebo v exteriéru – to nejvhodnější doporučí fotograf dle Vašeho osobního profilu. Nepřízeň počasí tedy může ovlivnit jen exteriérové focení, ale všechno je možné řešit Vaší dohodou přímo s fotografickým štábem. Počet účastníků Zhotovení profesionálních fotografií je určeno primárně pro jednu osobu. Pokud ale máte zájem vyfotit se spolu s Vaším partnerem nebo blízkou osobou, jsou Vám naši fotografové k dispozici. Chcete mít neotřelé fotografie spolu se svým protějškem? Pak jsou stylisté i fotografové připraveni splnit Vaše přání. Dokonalé snímky tak už natrvalo zpříjemní prostředí Vašeho domova. Máte nějaké speciální přání, ať už ohledně počtu zúčastněných, výběru doplňků nebo prostředí pro zhotovení snímků? Neváhejte a obraťte se na nás! Vynasnažíme se Vám vyhovět. Něco navíc Vybrat ze záplavy vydařených fotografií jen tři nejlepší může být těžkým úkolem. Jako doplňkovou službu Vám proto nabízíme výběr deseti snímků dle Vašeho výběru a doporučené fotografem, které obdržíte s patřičnými profesionálními úpravami v digitální podobě na CD. Jsou vhodné nejen jako podklad pracovní plochy ve Vašem počítači, ale mohou sloužit i jako prezentační materiál, popřípadě se dají vytisknout pro použití do Vašeho alba nebo pro zavěšení na zeď.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Profesionální foto užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Profesionální foto akční ceny - Levné Profesionální foto

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Profesionální foto stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Profesionální foto najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.