Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Sen každého motorkáře...

Sen každého motorkáře...

Cena produktu Sen každého motorkáře... není známa.

 

Popis produktu Sen každého motorkáře...: Co darujete Darujete celodenní pronájem legendární motorky, splněnou touhu mnoha mužů i žen. Obdarovaný bude jen velmi stěží hledat slova, která by dokázala přesněji vystihnout pocity, které bude ... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Sen každého motorkáře... - popis

nahoru

Co darujete Darujete celodenní pronájem legendární motorky, splněnou touhu mnoha mužů i žen. Obdarovaný bude jen velmi stěží hledat slova, která by dokázala přesněji vystihnout pocity, které bude prožívat. Můžete si vyzkoušet jaké to je být opravdovým motorkářem se strojem, za kterým se každý ohlédne. Kdo by si nechtěl vyzkoušet řídit sen snad všech pravověrných motorkářů? Proč si nevyzkoušet motorky, které jsou léta obdivovány a vynášeny do nebes. Vámi vybraná motorka Vám bude přistavena v požadovaný čas na Vámi vybrané místo (v Praze zdarma, jiná místa s poplatkem 15Kč/km, přistavení do 20.00 hodin). Po vyřízení formalit (předávací protokol, podpis standardní smlouvy o nájmu s pronajímatelem motorky, vyřízení kauce) Vám bude Honda Gold Wing nebo HARLEY DAVIDSON předán do užívání na 24 hodin s plnou nádrží. Pak je jen na Vás, kam se vydáte.. Samozřejmé je, že tyto motorky jsou plně vybaveny, veškeré vybavení pro řidiče Vám bude zapůjčeno (helma, rukavice,...). V případě vycestování do zahraničí se cena navyšuje o 10% k ceně prodejní a podléhá nahlášení (půjčovní řád). Speciální předpoklady Obdarovaný musí být starší 23 let, musí vlastnit řidičské oprávnění typu A (bez omezení). Při převzetí motorky je třeba složit na účet pronajímatele nebo v hotovosti kauci ve výši 10.000,- Kč. Jedná se o spoluúčast na havarijním pojištění v případě pojistné události. Při vrácení motocyklu v původním stavu bude celá částka vrácena. Nezbytné předpoklady pro zapůjčení : 2 doklady totožnosti, dostatečné řidičské zkušenosti, které budou provozovatelem na místě odzkoušeny. Motocykl se vrací vždy s plnou nádrží. Sezóna a počasí V letním a jarním období a v případě příznivého počasí. Počet účastníků Motocykl si může obdarovaný užívat ještě se svým spolujezdcem, tak proč si nevzít na takovou jízdu kamaráda? Řídit ale může jenom obdarovaný. Motocykl se vrací vždy s plnou nádrží.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Sen každého motorkáře... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Sen každého motorkáře... akční ceny - Levné Sen každého motorkáře...

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Sen každého motorkáře... stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Sen každého motorkáře... najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.