Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Silná motorka v tandemu...

Silná motorka v tandemu...

Cena produktu Silná motorka v tandemu... není známa.

 

Popis produktu Silná motorka v tandemu...: Co darujete Darujete čtyřhodinový pronájem motorky i s profesionálním řidičem. Nabídneme Vám motorky s nejslavnějšími jmény jako jsou Honda GL 1800 A Gold Wing nebo HARLEY DAVIDSON FLHTCU Ultra Cl... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Silná motorka v tandemu... - popis

nahoru

Co darujete Darujete čtyřhodinový pronájem motorky i s profesionálním řidičem. Nabídneme Vám motorky s nejslavnějšími jmény jako jsou Honda GL 1800 A Gold Wing nebo HARLEY DAVIDSON FLHTCU Ultra Classic Electra Glide. Můžete si vyzkoušet jaké to je být opravdovým motorkářem s pořádným strojem, za kterým se každý ohlédne. Proč si předem nevyzkoušet motorky, které jsou léta obdivovány a vynášeny do nebes. Řidič Vás i s vybranou motorkou vyzvedne v požadovaný čas (v Praze zdarma, jiná místa s poplatkem 15Kč/km) a vyjedete užít si „spanilé jízdy". Řidič Vám ukáže, co takový stroj dokáže a umí. Samozřejmostí je plné vybavení motorek, tudíž zažijete včetně adrenalinu i pořádný luxus. Veškeré vybavení Vám bude zapůjčeno (helma, rukavice...). V případě vycestování do zahraničí se cena navyšuje o 10% k ceně prodejní a podléhá nahlášení (půjčovní řád). Speciální předpoklady Obdarovaný musí být připraven na maximální adrenalin a pořádnou jízdu. Sezóna a počasí V letním a jarním období a v případě příznivého počasí. Počet účastníků Certifikát platí pro jednu osobu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Silná motorka v tandemu... užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Gadgety, Masérské potřeby.

Nejlevnější Silná motorka v tandemu... akční ceny - Levné Silná motorka v tandemu...

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Silná motorka v tandemu... stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Silná motorka v tandemu... najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.