Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Soukromý tryskáč

Soukromý tryskáč

Cena produktu Soukromý tryskáč není známa.

 

Popis produktu Soukromý tryskáč: Co darujete Soukromý let speciálním proudovým letadlem. Hned po nástupu budete uvítáni zkušeným personálem, kterému jsou důvěrně známy obvyklé nároky při poskytování luxusních služeb. Vaše obchodn... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Soukromý tryskáč - popis

nahoru

Co darujete Soukromý let speciálním proudovým letadlem. Hned po nástupu budete uvítáni zkušeným personálem, kterému jsou důvěrně známy obvyklé nároky při poskytování luxusních služeb. Vaše obchodní nebo soukromá konverzace může pokračovat v komfortním interiéru i během letu. Letadlo Vás odveze kam jen budete chtít; na romantickou večeři a do opery v Miláně, k Eiffelovce do Paříže, na Tower Bridge do Londýna či na večírek celebrit do Monaca. Po nádherné noci, víkendu nebo dovolené Vás znovu se stoprocentním servisem dopraví zpátky domů. Pilot si Vás při cestě tam i zpátky vyzvedne zhruba 10 minut před odletem v individuální hale pro soukromé lety a po přistání Vás bude čekat limuzína, která Vás odveze na Vámi určené místo. Při tom všem je samozřemě zachována Vaše 100%diskrétnost a bezpečnost. Speciální předpoklady Pro tuto akci nejsou žádná omezení. Sezóna a počasí Na sezóně ani na aktuálních povětrnostních podmínkách, až na extrémní výjimky z titulu bezpečnosti, v podstatě nezáleží. Užijte si svůj soukromý let a nezapomenutelnou zkušenost! Počet účastníků Počítáme, že letu se zúčastní jeden až sedm cestujících. V případě zájmu je ale možno přepravit až 13 pasažérů, vyjdeme Vám vstříc v maximální možné míře. Něco navíc Pokud patříte mezi náročné zákazníky a nemáte čas řešit detaily, pomůžeme Vám vymyslet a profesionálně zabezpečíme program na místě určení dle Vašeho přání, při zachování Vašeho nejvyššího komfortu a k úplné spokojenosti – například potřebné rezervace, lístky a podobně. Cena za let je pouze orientačná, finální kalkulace je samozřejmě závislá na cílové destinaci a ostatních Vašich individuálních požadavcích.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Soukromý tryskáč užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Soukromý tryskáč akční ceny - Levné Soukromý tryskáč

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Soukromý tryskáč stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Soukromý tryskáč najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.