Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Tandemový seskok

Tandemový seskok

Cena produktu Tandemový seskok není známa.

 

Popis produktu Tandemový seskok: Co darujete Absolutně bezkonkurenční zážitek, na který bude každý absolvent tandemového seskoku vzpomínat po celý svůj život. Během dvouhodinové přípravy na letišti se účastníci dozvědí veškeré po... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Tandemový seskok - popis

nahoru

Co darujete Absolutně bezkonkurenční zážitek, na který bude každý absolvent tandemového seskoku vzpomínat po celý svůj život. Během dvouhodinové přípravy na letišti se účastníci dozvědí veškeré potřebné informace o seskoku samotném i o tom, jak se chovat během letu. A pak už je čeká cesta vzhůru, do modrého nebe a seskok samotný. Krátký pocit stavu beztíže, trhnutí padákových šňůr a návrat z nadoblačných výšin zpět na zem. To vše pod kontrolou zkušeného parašutisty-instruktora, bez nutnosti starat se o průběh letu. Celou dobu se budete jen dívat a užívat si jeden z nejkrásnějších výletů, jaké jsou během života k mání. Na tandemový seskok budete vzpomínat celý svůj život! Speciální předpoklady Z důvodu použití postroje by měl být účastník starší 8 let (tj. vyšší než 120 cm), tělesná hmotnost je omezena maximem 100kg. Pro mládež 8 - 18 let je nutný písemný souhlas dospělého zástupce. Pak už stačí jen se nebát výšek nebo mít dostatek vůle k překonání vlastního strachu. Instruktor se postará o vše za Vás, od opuštění letadla, přes otevření padáku až po návrat zpět na zem. Sezóna a počasí Tandemový seskok si můžete objednat v sezóně od dubna do listopadu. Zda seskok proběhne, záleží samozřejmě na počasí – naši instruktoři zváží vhodnost povětrnostních podmínek a popřípadě s Vámi domluví náhradní termín. Počet účastníků Tandemový seskok počítá s jedním účastníkem, pro případ většího počtu zájemců je třeba se telefonicky domluvit předem – zejména z důvodu omezené kapacity letadla a počtu zkušených výsadkářů, kteří jsou k dispozici. Něco navíc Kdo by nechtěl mít tento jedinečný zážitek zdokumentován nejen pro svou vlastní potřebu, ale případně i pro potomstvo? Mysleli jsme na Vás a v případě zájmu je možné si přiobjednat i filmový záznam celého Vašeho seskoku na DVD nebo VHS. Kromě toho, každý z absolventů tandemového seskoku obdrží certifikát, který potvrdí jeho účast.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tandemový seskok užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Tandemový seskok akční ceny - Levné Tandemový seskok

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tandemový seskok stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tandemový seskok najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.