Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Taneční rychlokurz

Taneční rychlokurz

Cena produktu Taneční rychlokurz není známa.

 

Popis produktu Taneční rychlokurz: o darujete Naučte se za jediný den to, co jiným trvá celé měsíce. Pod individuálním vedením profesionálních trenérů se naučíte s lehkostí a bravurou zvládat základní taneční kroky a figury tanců j... > více informací


Taneční rychlokurz - popis

nahoru

o darujete Naučte se za jediný den to, co jiným trvá celé měsíce. Pod individuálním vedením profesionálních trenérů se naučíte s lehkostí a bravurou zvládat základní taneční kroky a figury tanců jako jsou waltz, tango, valčík, foxtrot, samba, rumba, salsa, chacha, jive. Neváhejte, už zítra se můžete naučit, jak být králem parketu. Speciální předpoklady Taneční lekce jsou vhodné pro každého, kdo má chuť jít do toho. Sezóna a počasí Na počasí nezáleží – tréninky probíhají v interiérech. Počet účastníků Uvedená cena platí pro 1 osobu, do rychlokurzu je možné přihlásit se také v párech. Z důvodu individuální výuky je maximální počet účastníků v jednom kurzu stanoven na 4 osoby.

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Taneční rychlokurz užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Galanterie, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Taneční rychlokurz akční ceny - Levné Taneční rychlokurz

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Taneční rychlokurz stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Taneční rychlokurz najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.