Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Tantra masáž

Tantra masáž

Cena produktu Tantra masáž není známa.

 

Popis produktu Tantra masáž: Co darujete Tantra masáž je devadesátiminutový ucelený rituál s prvky klasické masáže a tantry. Setkáte se v ní s doteky nejrůznějšího druhu – například s omýváním horkými žínkami, hebkým hlazením... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Tantra masáž - popis

nahoru

Co darujete Tantra masáž je devadesátiminutový ucelený rituál s prvky klasické masáže a tantry. Setkáte se v ní s doteky nejrůznějšího druhu – například s omýváním horkými žínkami, hebkým hlazením i dynamickým hnětením. Doprovází vás přitom příjemná hudba a vůně. Masáž začíná v lehkém přehozu, který Vám masér/ka zvolna svlékne. Pokud si přejete, je do masáže zahrnuta i masáž joni či lingamu (sanskrtský název pro ženské či mužské pohlaví). V náladové atmosféře můžete načerpat novou sílu a radost ze života. Ve stylově zařízených prostorech patří samozřejmě ke standardu hygienické vybavení. Můžete se zde také osprchovat, a vše co budete k masáži potřebovat je pro Vás připraveno. Po příchodu si s Vámi masér/ka sedne nad šálkem čaje či sklenkou vody. Promluví s Vámi stručně o průběhu masáže a na požádání Vám může vysvětlit, jakým způsobem při masáži dýchat. Samozřejmě je to i chvíle pro Vaše případné otázky a sdělení. Poté se můžete osprchovat a převléct do pro vás připraveného županu či roucha. V něm masáž začíná. Masér/ka mezitím připraví také sebe a provede poslední úpravy v místnosti pro začátek rituálu masáže. Po úvodní fázi zahájení rituálu masáže formou jemných doteků s prvky tantrické symboliky se uložíte k masáži (masážní lehátko nebo futon). Masáž probíhá zpravidla nejprve na zádech a pak na břiše. Můžete se zde setkat s různými prvky, od přikládání a hnětení horkými žínkami, přes hlazení kůží a peřím, po masáž olejem. Doteky převažují smyslně hladivé, mají za cíl rozproudit energii v těle a rozšířit citlivost. Napjaté a ztuhlé svaly uvolní i pevnější dotek. Tantra masáž může zahrnovat také intimní masáž, pokud si budete přát. Masér/ka se věnuje joni či lingamu (sanskrtské názvy pro mužské a ženské pohlaví) se stejnou pozorností a péčí jako zbytku těla. Po dokončení masáže máte čas nechat v klidu vše doznít. Samozřejmě se můžete opět osprchovat, případně si s masérkou/masérem popovídat o svém prožitku a zeptat se na věci, které Vás v souvislosti s tím zajímají. Pro páry masáž probíhá v jedné místnosti (na přání možno i v oddělených prostorech). Do masáže Vás uvedou malým rituálem a na konci máte čas nechat prožitek doznít společně. Odcházíte obohacení o nové vjemy, citlivější, vnímavější a inspirovaní. Speciální předpoklady Tantra masáž je vhodná opravdu pro každého. Pro maximální efekt masáže je důležité i prostředí, ve kterém je prováděna a v již zmíněné masérně si můžete být jisti, že právě zde je prostředí doladěno do nejmenších detailů. Sezóna a počasí Veškeré tantrické masáže probíhají v interiéru, není proto nutné ohlížet se na sezónu ani aktuální povětrnostní situaci. Počet účastníků Masáž je určena pro jednotlivce nebo páry a to na základě předchozí objednávky. Když absolvujete masáž se svým partnerem, pocítíte blízkost, něhu, porozumění a hluboké naplnění společně a Váš vztah postoupí vpřed mílovým krokem. Uvedená cena je pro 1 osobu (ale partner se může zúčastnit pasivně, jako "žák").

Výrobce Zážitek
Určení zážitku Pro každého

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tantra masáž užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Gadgety, Masérské potřeby.

Nejlevnější Tantra masáž akční ceny - Levné Tantra masáž

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tantra masáž stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tantra masáž najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.