Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Tantrická masáž - kurz

Tantrická masáž - kurz

Cena produktu Tantrická masáž - kurz není známa.

 

Popis produktu Tantrická masáž - kurz: Co darujete Možnost proniknout do tajů energetické podstaty vlastního těla a probuzení přirozené sexuality. Tantra masáž je sledem technik, které účastníkům kurzu umožní plně se uvolnit a rozproud... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Tantrická masáž - kurz - popis

nahoru

Co darujete Možnost proniknout do tajů energetické podstaty vlastního těla a probuzení přirozené sexuality. Tantra masáž je sledem technik, které účastníkům kurzu umožní plně se uvolnit a rozproudit svou energii v těle. Dotýká se nejen těla, ale i duše. Vzniká při ní pozorný a laskavý kontakt mezi přijímajícím a dávajícím. Tantrická masáž hluboce uvolňuje a vytváří energetickou hladinu, při které jsme schopni naplno cítit a prožívat lásku, potěšení i extázi. To vše můžete darovat svým blízkým.. Výuka masáží obsahuje trochu teorie, avšak z větší části je praktická. Přiveďte k nám svou partnerku, partnera či blízkou osobu a masáž bude demonstrována na ní. Pokud neznáte nikoho, kdo by měl dostatek odvahy, domluvíme se spolu na jiné možnosti. Vše se bude odehrávat v pomalém tempu a s respektem k limitům vaší partnerky či partnera.Výuka trvá minimálně tři hodiny, ale pokud budete chtít své dovednosti ještě více prohloubit, je možné rozdělit výuku do třech samostatných bloků po 2-3 hodinách, což je daleko intenzivnější. Je samozřejmě výhodou, pokud máte s masáží již nějaké zkušenosti, ale k absolvování výuky to není podmínkou. Kurz je koncipován jako výuka pro soukromé páry, kteří chtějí obohatit svůj milostný život tímto způsobem. Zdůrazňujeme, že nikdo by neměl očekávat, že bude schopný podat profesionální výkon po absolvování tří lekcí. Speciální předpoklady Každý pár, který chce porozumět svému tělu, duši a přirozené sexualitě, je srdečně zván. Tantrická masáž u vyvolá jedinečný zážitek, který pozitivně ovlivní celý Váš další život. Sezóna a počasí Není třeba čekat na sezónu nebo vhodné počasí. Počet účastníků Kurzy jsou určeny párům i jednotlivcům, kteří chtějí rozvíjet svou sexualitu a živost. V obou případech se seznámíte s návody, jak učení ve skupině využít ve prospěch svého partnerství a současně rozvoje vlastní osobnosti. Cena je určena pro dvě osoby. Něco navíc Pro účastníky kurzu je připravena aroma koupel, využití infrasauny, relaxace u slunečního simulátoru nebo využití masážního lehátka Bodywave, na kterém lze nastavit libovolný program tónové masáže zvukovou vlnou. Jde o vysoce účinnou metodu ke zlepšení zdraví a získání psychické rovnováhy. K občerstvení je možno volit v ceně celého programu sekt s jahodami, mnoho druhů čajů, pět druhů lahodné kávy, nealko nápoje, spoustu dobrot např. sušené ovoce, mandle, oříšky, slané crackery a čokoládové pochoutky.Pro dámy je připravena kytice květin na uvítanou. Pro pány je též připraveno překvapení, bez kterého se neobejde žádny tantrický masér při masáži. Na památku Vám bude vystaven symbolický certifikát dle vašeho přání o absolvování tohoto kurzu.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tantrická masáž - kurz užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Gadgety, Masérské potřeby.

Nejlevnější Tantrická masáž - kurz akční ceny - Levné Tantrická masáž - kurz

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tantrická masáž - kurz stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tantrická masáž - kurz najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.