Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Terapie dotykem

Terapie dotykem

Cena produktu Terapie dotykem není známa.

 

Popis produktu Terapie dotykem: Co darujete Jak muže charakterizuje vjem „vidět“, tak pro ženu je mnohem intenzivnější vjem „cítit“. Křehkost těla a křehkost duše, které jsou symbolem ženství, vyžadují osobitou péči a zacházení,... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Terapie dotykem - popis

nahoru

Co darujete Jak muže charakterizuje vjem „vidět“, tak pro ženu je mnohem intenzivnější vjem „cítit“. Křehkost těla a křehkost duše, které jsou symbolem ženství, vyžadují osobitou péči a zacházení, které ženy potřebují ke svému bytí jako rostlina vodu. V dnešním světě ale není výjimkou, že ženy v tomto ohledu strádají. Na jedné straně emancipace posouvá ženy do role soběstačných, silných a nezlomných bytostí, které často snesou opravdu hodně. Naopak ale jejich podstata, to, že by měly být spíše opečovávané, hýčkané, jemné a poddajné se vytrácí a svůj nárok ženy v sobě časem zadusí. Jelikož ale muži většinou podobnou potřebu nesdílí, není jim to přirozené a proto intenzitu touhy po něze a dotecích ani pochopit nemůžou. Terapie dotekem je ale přesně ta příležitost, kdy kombinací relaxační masáže, akupresury, reiki a východních tajemství, dostane žena všechnu něhu, pozornost a péči, pro které je její nitro stvořené. Profesionální mistr reaguje individuelně na osobnost a vůli každé klientky, proto obavy nejsou na místě a důvěra, intimita a blízkost přinesou opravdu zlomový zážitek (trvání přibližně 2 hodiny). Speciální předpoklady Doteková terapie je vhodná skutečně pro každou ženu. Provádí se v příjemném prostředí vybraných salonů krásy v intimní, pohodlné masážní místnosti, protože nejenom samotná masáž, ale i prostředí jsou důležitým faktorem pro dokonalou atmosféru celého prožitku. Sezóna a počasí Dotekové terapie probíhají v interiéru, není proto nutné ohlížet se na sezónu ani aktuální povětrnostní situaci. Počet účastníků Masáž je určena pro jednotlivce, jelikož je ideální, aby pozornost maséra byla věnována plně jedné osobě. Něco navíc Malé občerstvení k povídaní, které je samozřejmostí pro navození důvěry a atmosféry, obdarovanou také jistě naladí k příjemnému prožitku.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Terapie dotykem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Masérské potřeby, Rybářské potřeby.

Nejlevnější Terapie dotykem akční ceny - Levné Terapie dotykem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Terapie dotykem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Terapie dotykem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.