Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Zážitky >

Večerní kurz tarotu

Večerní kurz tarotu

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Večerní kurz tarotu není známa.

 

Popis produktu Večerní kurz tarotu: Co darujete Především schopnost vytvořit si královský život, život plný hojnosti a nekonečných možností! TAROT je totiž egyptsky KRÁLOVSKÁ CESTA a tarotové karty nám ve své pravé podstatě zrcadlí ... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Večerní kurz tarotu - popis

nahoru

Co darujete Především schopnost vytvořit si královský život, život plný hojnosti a nekonečných možností! TAROT je totiž egyptsky KRÁLOVSKÁ CESTA a tarotové karty nám ve své pravé podstatě zrcadlí život. Na kurzu se obdarovaný pod vedením zkušené profesionální kartářky naučí, jak pomocí Tarotu moudře vládnout v království vlastního života. Obdarovaný dokáže na základě získaných poznatků ve výkladech karet identifikovat své životní situace a rozpozná možnosti řešení. Naučí se naslouchat své intuici a objeví v sobě vykladačské schopnosti. A nejen to. Obdarovaný v mystériu Tarotu najde díky vesmírným zákonům způsob, jak si utvořit život podle svých nejkrásnějších představ. A hlavně darujete neopakovatelné večery, plné tajemného pronikání do hlubin věcí záhadných a skrytých. Speciální předpoklady Mystické schopnosti máme v sobě všichni, jen jsme je možná zatím neprobudili. Kurz je tedy vhodný pro všechny, kteří chtějí tyto vlastnosti v sobě objevit, pro všechny, kteří se chtějí vydat na dobrodružnou cestu poznání. Také pro ty, kdo již začali do tohoto mystéria pronikat jako samouci a chtějí si rozšířit pohled a poznatky ve skupině. Sezóna a počasí Mágové a čarodějky fungují celoročně a za každého počasí. Počet účastníků Kurz probíhá v malé skupince pěti až deseti kartářů. Něco navíc Obdarovaný obdrží na konci kurzu Certifikát absolventa základního kurzu Tarotu a po úspěšném absolvování také vstupenku na Čarodějnický rej, kde se může sejít s jinými kartáři, vyměnit si s nimi zážitky a zkušenosti, ale hlavně se společně pobavit.

Výrobce Zážitek

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Večerní kurz tarotu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Sluneční brýle nebo Drony, Rybářské potřeby, Masérské potřeby.

Nejlevnější Večerní kurz tarotu akční ceny - Levné Večerní kurz tarotu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Večerní kurz tarotu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Večerní kurz tarotu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Zážitky.